سئو

سئو چیست؟

کلمه سئو برگرفته از یک عبارت سه کلمه ایست: Search Engine Optimization
یعنی بهینه سازی برای موتور های جستجوواین عبارت معرف بسیاری از مطالبی است که در بخش های مختلف سایت از آن نام برده ایم.

چرا باید سئو کنیم؟

طراحی سایت که انجام شد کار تمام نشده بلکه تازه اول راه هستید و باید برای شناساندن آن سایت به افراد اقدام کنید. این کار راه کارهای زیادی دارد که هرکدام دارای مزایا و معایبی است. اما بهترین راه بهینه سازی سایت و نمایش در صفحه اول گوگل می باشد. شایداین کار به نظر شما کار تقریبا نشدنی ای به نظر بیاید. اما ایده نخست در نمونه کارهایش ثابت کرده است که می توانیم حتی به رتبه نخست گوگل برسید. راه های دیگر هم مانند لینک گذاشتن در سایت های تبلیغاتی و یا معرفی سایت از طریق ایمیل انبوه می باشد که این موارد جزء سئوحساب نمی شوند.

تعرفه سئو

تعرفه سئو در شرکت های مختلف بسیار متفاوت است و در اکثر شرکت ها بالای میلیون می باشد. درست است که سئو کار بسیار سخت و دشواریست ولی یکی از دلایل بالا بودن تعرفه سئواینست که اکثر شرکت ها به عوامل سئو تسلط کافی ندارند که هزینه زیادی متوجه صاحبان وبسایت می شود و در بسیاری موارد رتبه سایت را حتی نزول می دهد. متخصصین شرکت ایده نخست با تعرفه مناسب و به صورت تضمینی سایت شما را به صفحه نخست گوگل می آورند وترافیک بالایی را متوجه سایتتان می کنند. اما این تعرفه را قبل از بررسی وب سایت کارفرما از لحاظ پتانسیل ، بازدید ، ساختار و برنامه نویسی نمی توان برآورد کرد و همچنین میزان رقابت کلمات کلیدی سایت می تواند در تعرفه سئو تاثیر زیادی بگذارد.

زمان انجام سئو

به دلیل ظرافتی که الگوریتم های گوگل دارند نمی توان زمان تاثیر سئو را به صورت دقیق مشخص کرد، همچنین تسریع سئو فرآیند بهبود سایت را بر خلاف قوانین سئو رقم میزند و می تواند برای وب سایت مورد نظر آثار منفی داشته باشد. ولی می توان یک بازه زمانی برای انجام سئو در نظر گرفت. در برخی موارد وبسایت مشتریان عزیز در کمتر از یک ماه به صفحه نخست گوگلراه یافته است. اینجور وب سایت ها از قبل پتانسیل سئو دارند. ولی به طور معمول پس از سئوی سایت نتایج تا 3-4 ماه بهبود می یابد و به اوج خود می رسد.

سفارش سئو

لطفا جهت سفارش سئو یا مشاوره با ما تماس بگیرید یا از قسمت سفارش بهینه سازی و سئو درخواست خود را مطرح کنید.

شماره های تماس: 02144134295  ، 02144139075 ، 02144158893

چند نمونه کار سئو توسط ایده نخست